30 videos 84294 views 1150 subscribers
Mr & Mrs Harmony
Jesteśmy nie do końca normalnym małżeństwem, które uwielbia pięknie wnętrza, nietuzinkowe ciuchy i niekomercyjną muzykę. No i mamy dwójkę dzieci, przy których staramy się zachować resztki zdrowego rozsądku.
Uploads
  • Q&A, czyli najczęściej zadawane pytania
  • Piaskownica Artystyczna
  • Mr & Mrs Harmony VLOG!

MR & MRS HARMONY VLOG: #8 40 LAT MINĘŁO!

W dzisiejszym odcinku odwiedzamy Przystanek Miłość, robimy pyszny koktajl a Mr Harmony obchodzi swoje 40 urodziny.

MR & MRS HARMONY VLOG: #7 TEN Z SEXEM PRZY DWÓJCE DZIECI

Czy sex przy dwójce małych dzieci to mityczny jednorożec, czy codzienność? Dziś prowadzimy rozkminy na temat naszego życia seksualnego. Czy dwójka dzieci zabrała nam całą prywatność i intymność? Czy sex jest dla nas tak samo ważny, jak kiedyś? Co robimy, by podtrzymać ogień pożądania w naszym związku? Dajcie znać w komentarzach, jak wygląda sytuacja u Was. Czy sex jest dla Was ważny, odkąd zostaliście rodzicami?

Mr & Mrs Harmony Photo Session

Efekt naszej współpracy z markami odzieżowymi Mist oraz Kiss The Frog. Na całość składały się 3 sesje: studyjna, którą zrobiliśmy własnym sumptem, oraz 2 plenerowe, które fotografował Paweł Andrzejewski. Jeśli chcecie poczytać więcej o kulisach współpracy, zapraszamy na naszego bloga: http://wp.me/p86GVk-1FH

MR & MRS HARMONY VLOG: #6 MATKA POLKA ODPINA WROTKI!!!

Po ponad 2 latach, Kafi postanowiła... przepraszam - Martin siłą wypchnął Kafi z domu na spontaniczny wyjazd z Moniką Mrozowską do Kazimierza na Kazimiernikejszyn. Podczas gdy Kafi odpinała wrotki na koncertach (m.in Kamila Bednarka), ja starałem się zapanować nad dwójką małych crittersów. Zobaczcie, co z tego wyniknęło!

MR & MRS HARMONY VLOG: #5 TEN Z SESJĄ FOTOGRAFICZNĄ

Dziś zapraszamy Was na kulisy powstawania nowych banerów na naszego bloga, YouTube'a i Facebook'a. Od wybierania ciuchów po efekt końcowy. Przez chwilę poczuliśmy się, jak modele. A nasze wielkie małe dziewczyny pomimo wielkiego zmęczenia miały wielką frajdę. Koniecznie dajcie znać, czy Wam się podoba i jeśli tak - dajcie suba! Dziękujemy Mist Wear oraz Kiss The Frogg za ciuchy do sesji - bez was by się to nie udało!

MR & MRS HARMONY VLOG: #4 TEN W KRAKOWIE

Rety! Dzięki Kraków!!! Ależ to był zacny wyjazd! Tylu pozytywnych emocji, uśmiechu i szaleństwa już dawno nie uraczyliśmy. PS: Codziennie robiliśmy około 10 km (kto robił, ten robił - powiedział szyderczo Hanut)!

MR & MRS HARMONY: Q&A - WY PYTACIE, MY ODPOWIADAMY, CZĘŚĆ 3!

Witajcie w ostatniej części Q&A. Udało nam się dzielnie przebrnąć przez wszystkie pytania zadane przez Was! W dzisiejszym odcinku opowiadamy m.in. o mówieniu do dzieci po angielsku, o naszych najlepszych cechach oraz o naszej starości 🙂 Zapraszamy

MR & MRS HARMONY: Q&A - WY PYTACIE, MY ODPOWIADAMY, CZĘŚĆ 2!

Przed wami kolejna część odpowiedzi na zadawane przez was pytania. Główną osią dzisiejszego odcinka są pytania o naszą pracę, zarobki i prywatność.
Load more...